Posiadamy certyfikaty:

O nas

Spółka „Frigo Klasa” powstała w 2013 roku jako część grupy „Klasa”.

 

Produkcja wyrobów mrożonych pozwoliła na ugruntowanie pozycji na rynku i otworzyła drogę na dalszy, ekspansywny rozwój w dziedzinie żywności liofilizowanej.

Pozyskane fundusze unijne umożliwiły uruchomienie sektora liofilizacji owoców, warzyw i zióła wkrótce również grzybów.

 

W chwili obecnej produkujemy powyżej 100 ton liofilizowanych wyrobów rocznie, ale sukcesywnie powiększamy nasz park maszynowy i dzięki kolejnym projektom inwestycyjnym już w przyszłym roku uruchomimy następne maszyny liofilizujące.

 

Nowoczesne zaplecze technologiczne, wysoki poziom organizacji pracy i bardzo dobra baza surowcowa pozwala na zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów. Wdrożone procedury, standardy oraz dokładna selekcja na każdym etapie wytwarzania z pewnością zaspokoi najbardziej wymagających klientów.

 

Posiadamy wdrożony system HACCP oraz certyfikaty: ECOBRC oraz KOSHER.

 

Tworzymy młody, kreatywny i dynamicznie rozwijający się zespół, który z przyjemnością doradzi i wesprze w wyborze najlepszych produktów liofilizowanych.

Podążamy za nowoczesnymi trendami na rynku europejskim i światowym, dlatego też podejmiemy się przygotowania dla Państwa niemal każdego produktu liofilizowanego w określonej frakcji i najwyższej jakości.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy poszukujące najwyższej jakości żywności liofilizowanej.

Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą naszych wyrobów liofilizowanych.